top
bg

איתור ביטוחים מהיר ופשוט

רוצה לדעת איזה ביטוחים יש לך?

מה הגיל שלך?

לכמה חברות יוצא לך לשלם בכל חודש?

מתי בפעם האחרונה בדקת את הביטוחים שלך?

יכול להיות שיש לך כפל ביטוחים

רוצה שנוזיל לך את העלויות?

קראתי ואישרתי את התקנון

אנא מלא שדות חובה!

איתור ביטוחים מא' ועד ת'

"איזה ביטוחים יש לי?" כל כך הרבה פעמים שמענו את השאלה הזו מלקוחות שפנו אלינו, שהחלטנו לדאוג לכם להסבר מקיף במיוחד עבור השאלה הזו ולחסוך מכם את המלאכה (הלא כל כך מורכבת יש לומר) של איתור ביטוחים.

יש כמה סיבות להתחיל תהליך של איתור ביטוחים, מה הסיבה שלכם?

בדרך כלל שפונים אלינו ומבקשים לאתר ביטוח, עושים את זה משתי סיבות עיקריות:

1. הסיבה הראשונה היא שצריך להשתמש בביטוח סוף סוף אחרי הרבה זמן ולא יודעים / זוכרים למי צריך לפנות.

2. הסיבה השנייה היא שאחרי תקופה עוברים על פירוט כרטיסי האשראי ונזכרים שמשלמים על ביטוח שלא בטוח צריכים ורוצים לבטל אותו או להבין בדיוק מה הכיסויים שיש בו, ומקבלים החלטה לגביו בפעם השנייה.

בנוסף לשתי הסיבות האלו, יש עוד כמה סיבות שבגללן מחליטים לבצע איתור ביטוחים; לבדוק לאיזה ביטוח אתם זכאים מטעם מקום העבודה, לוודא שהביטוח שרכשתם דרך חברת ביטוח מסוימת או סוכן  הוא אכן ביטוח איכותי ומשתלם וגם לטובת איתור כספים אבודים במסגרת הפרשות שבוצעו לביטוח מנהלים וביטוח חיים באחד ממקומות העבודה שלכם בעבר.

בכל מקרה או סיבה שתהיה, יש רק שתי דרכים לאתר ביטוחים על שמכם – באופן עצמאי או באמצעות בדיקת ביטוחים מקצועית ומקיפה.

איתור ביטוחים באופן עצמאי תוך דקות

עד לפני כמה שנים, כאוס שרר בעולם הביטוח ואף אזרח במדינת ישראל לא ידע איזה ביטוחים יש לו. המון ישראלים רכשו פוליסות ביטוח בשתי חברות שונות, מבלי לדעת שהם קנו בעצם את אותם הכיסויים (כפל ביטוחי) וללא שום יכולת להשוות ביניהם. עד שמשרד האוצר התעורר.

רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון במשרד האוצר הקימה מנוע איתור ביטוחים בשם "הר הביטוח" שאילו כל חברות הביטוח מחויבות להעביר לפי חוק ומדי כמה חודשים נתונים על כל המבוטחים שלהם. 

אחרי שנכנסים לאתר ומזינים כמה פרטים אישיים להזדהות נחשפים בתוך כמה דקות לכל פוליסות הביטוח הפעילות שיש ברשותכם. בנוסף, אם מנוע האיתור מצא כי יש חשש שיש לכם כפל ביטוח, תקבלו התראה על כך. 

אבל, יש שתי בעיות בבדיקה שמבצעים באופן עצמאי דרך מנוע איתור הביטוחים של משרד האוצר;

1. לא מופיע בו כל המידע. ולמעט מספרי הפוליסה, החברה שבה רכשתם את הביטוח, התוקף שלו ומחיר משוער – לא תמצאו דבר. אחרי הבדיקה תצטרכו לפנות באופן עצמאי לחברות הביטוח שבהן יש לכם פוליסות ולבדוק מה המחיר המדויק שאתם משלמים, איזה כיסויים יש לכם וכל פיסת מידע אחרת שמעניינית אתכם לגבי הביטוח.

2. יש מקרים בהם לא מוצאים בבדיקה עצמית כלום, ובכל זאת ישנם ביטוחים על שמם. תקלות טכניות כאלו ואחרות יכולות למנוע מהנתונים שיש למשרד האוצר להופיע כראוי על מסך המחשב או הסמארטפון שלכם.

בנוסף, חלק מחברות הביטוח לפעמים מחתימות את לקוחותיהן על סעיף "אי העברת מידע למשרד האוצר" שנועד למנוע מסוכני ביטוח או נציגי מכירות של חברות מתחרות לנסות למכור לכם פוליסת ביטוח משתלמת יותר.

איתור ביטוחים מקצועי עדיף מאיתור שמבצעים באופן עצמאי מכמה סיבות (שממש תכף תדעו אותן). במידה ואתם בכל זאת מעוניינים לבדוק עצמאית, תוכלו לקבל את כל הפרטים בהסבר שהכנו על בדיקה דרך הר הביטוח

איתור ביטוח יאפשר לכם להוזיל את התשלום החודשי

לא נעים לנו להגיד, אבל אם הגעתם למצב שאתם צריכים לאתר את הביטוחים שלכם כנראה שכבר עברו מים בנהר והמחיר של הביטוח שלכם כבר לא כל כך אטרקטיבי. מדי שנה נוספות חברות ביטוח חדשות עם הצעות מפתות יותר ויותר, כך שגם אם נושא התקציב מהווה בעיה אפשר לדאוג לכך שמחיר הביטוח ירד וכך גם התשלום החודשי המנופח.

במידה ואתם רוצים לאתר את הביטוח שלכם במטרה להוריד את התשלום החודשי ו/או לשדרג את הביטוח את מוזמנים ליצור אתנו קשר ואנחנו נדאג לכל השאר. בנוסף, אם בסופו של דבר החלטתם לבצע את הבדיקה באופן עצמאי, תוכלו להשתמש במחשבון של משרד האוצר שמופיע בחלק מהמסכים בשלבי הבדיקה (ראו תמונה למטה).

לא מבטלים ביטוח מבלי שמבינים את המשמעות

גם אם התשלום החודשי לפעמים קצת מעיק עליכם, סביר להניח שיש סיבה טובה שלשמה רכשתם את הביטוח. אלא אם כן מדובר בכפל ביטוח, אל תמהרו לבטל את הפוליסות שלכם וחשבו טוב לפני שאתם מקבלים החלטה. התייעצו עם משפחה קרובה וחברים או אם גורם מקצועי שיסביר לכם מה הסיכונים שאתם לוקחים על עצמכם מרגע ששלחתם את טופס הביטול. 

איתור ביטוחים מקצועי ומקיף

מלבד בדיקה שאפשר לעשות באופן עצמאי, ישנם לא מעט גופים אשר מציעים שירות מקצועי ומקיף יותר של איתור ביטוחים (אנחנו ביניהם). גופים מומחים בעלי רישיון ממשרד האוצר מציעים לעשות עבורכם את הבדיקות באמצעות הר הביטוח בתוספת שליחת בקשות לקבלת מידע ישירות לחברות הביטוח, מכינים דוח מסודר ומעבירים לכם אותו ללא תשלום כלל.

הסיבה שהם עושים זאת פשוטה, כגוף מומחה שעוסק בביטוחים ומייצר הרבה עסקאות לחברות הביטוח השונות היכולת להתחרות במחירים שהיום אתם משלמים לחברות הביטוח השונות – ברור מאליו. הגוף שבודק עבורכם את הביטוחים ומעביר לכם את מסקנותיו מסתמך על כך שתרצו לעשות ביטוח זהה / טוב יותר במחיר תחרותי יותר דרכו – וכך הוא ירוויח עמלה ישירות מחברת הביטוח. עסקה אשר משתלמת לכל הצדדים.

היתרונות של איתור מקצועי

1. לא יחסר לכם אף פרט, ותוכלו לדעת הכל אודות הביטוחים שלכם. החל ממספרי הפוליסה, עד כל הכיסויים המופיעים בה, המחיר המדויק שאתם משלמים עליה ועד השוואה בין פוליסת הביטוח שיש ברשותכם לפוליסות ביטוח זהות בחברות מתחרות.

2. ללא כל מאמץ מצדכם – כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשבת בנחת עד שתקבלו את כל הנתונים וההמלצות מהגורם בו בחרתם לעשות עבורכם את הבדיקה. לאחר שתקבלו את דוח ההמלצות, תקבלו תשובה מלאה לשאלה "איזה ביטוחים יש לי", תדעו האם יש כפל ביטוח שצריך לבטל ועד כמה ניתן לחסוך אם תבחרו להעביר את הפוליסה שלכם לחברה אחרת – פשוט.

popimg

אנחנו כאן בשבילך

  קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

  popimg

  מה הגיל שלך?

  לכמה חברות יוצא לך לשלם בכל חודש?

  מתי בפעם האחרונה בדקת את הביטוחים שלך?

  יכול להיות שיש לך כפל ביטוחים

  רוצה שנוזיל לך את העלויות?

  קראתי ואישרתי את התקנון

  אנא מלא שדות חובה!
  close

  תקנון לורם

  בדיקה בדיקה

  popimg

  אנחנו כאן בשבילך

   קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

   popimg