top
whitebg bigarrow bigarrow

רוצה לקבל הצעה משתלמת לביטוח קבלנים?

  קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

  ביטוח קבלנים

  הסיבות שבגללן אתם חייבים לעשות ביטוח טוב, במחיר טוב.

  התחרות ההולכת וגוברת בענף הנדל"ן והסיכונים הקיימים לעוסקים בו דוחפת כמעט כל יזם וקבלן לעשות ביטוח קבלנים. 

  בנקים, משקיעים ולקוחות אשר דורשים את קיומה של הפוליסה הם חלק מאוסף ההחלטות שבגללן צריך לעשות את הביטוח – אבל חשוב שיהיה רק במחיר שלא יפגע בהצלחת הפרויקט.

  מה הסיבות לעשות ביטוח, ואיפה תמצאו את המחיר האטרקטיבי ביותר? הנה כל מה שצריך לדעת על ביטוח קבלנים והדרך לקבל הצעה משתלמת.

  מה זה ביטוח קבלנים?

  אתם עובדים ימים ולילות על פרויקטים בכל רחבי הארץ. הורסים, בונים ומשפצים מהיסוד נכסי נדל"ן כמקור פרנסה וצמיחה כלכלית. אך לפעמים, יש מקרים שמחוץ לטווח השליטה שלכם וקורים עקב טעות אנוש או כשל אחר שיכולים להחזיר אתכם שנים אחורה.

  ביטוח עבודות קבלניות נוצר כדי להגן עליכם ובעלות יחסית נמוכה ביחס לסך ההכנסות מהפרויקט, תוכלו לדאוג שכל המקרים הנ"ל יהפכו לדאגות של חברת הביטוח; 

  נזקים לרכוש

  * חברת הביטוח תכסה נזקים שנגרמו לרכוש במהלך העבודה השוטפת. במידה נגרם נזק למבנה מסיבה מסוימת (בדומה לביטוח מבנה) או שציוד מקצועי יקר נהרס, חברת הביטוח תדאג לשלם את העלות הכרוכה בהחזרת המצב לקדמותו. 

  * חברת הביטוח תכסה נזקים שנגרמו לצד ג' בעת ביצוע עבודות בפרויקט. הזמנתם קבלן משנה לביצוע עבודות והציוד שלנו נהרס? יש מי שישלם לו.

  נזקים לנפש

  * חברת הביטוח תספק כיסוי חבות מעביד ותשלם פיצויים אם נגרם נזק גופני כלשהו לאחד או לכמה מהעובדים בפרויקט. 

  * חברת הביטוח תפצה בגין נזק גופני שנגרם לצד ג' בעת שהותו בפרויקט. 

  בשנים האחרונות אנחנו עדים למספר גבוה של תאונות באתרי בנייה בהם יש לצערנו הרב נפגעים בנפש ובשנת 2019 בלבד היו 47 הרוגים ו 197 פצועים קשה ובינוני (ראו את הנתונים המלאים באתר "קו לעובד"). לכן, למרות השמירה על כללי הבטיחות חשוב לעשות ביטוח קבלנים לכל מקרה שלא יהיה.

  לקבלת ההצעה האטרקטיבית ביותר מבין חברות הביטוח צרו איתנו קשר.

  הרחבות וכיסויים נוספים

  לכיסויים הנקובים בביטוח קבלנים ניתן להוסיף הרחבות בהתאם לצורך של המבוטח ולאחר מחשבה על הסיכונים הקיימים בביצוע הפרויקט;

  ביטוח חבות מוצר לקבלנים

  ביטוח חבות מוצר מעניק כיסוי עבור נזקים שנגרמו אחרי גמר העבודות, סיום הפרויקט ומסירתו ללקוח. 

  קיימות אלפי תביעות בבתי משפט נגד קבלנים ברחבי הארץ שהוגשו על ידי הדיירים / לקוחות אחרי גמר העבודה. בדוגמה הזו למשל בית משפט דרש מקבלן לשלם פיצויים בגובה 313 אלף ש"ח בגין התפוררות של חיפוי חיצוני בבניין.

  חוק המכר מחייב קבלנים לתקן ליקויים שהתגלו לאחר המסירה. הפגמים הללו, יכולים להתגלות גם שנים אחרי שהפרויקט הסתיים וקבלן שרוצה "לכסות את עצמו מכל כיוון" ידאג להוסיף לפוליסה גם כיסוי זה.

  ביטוח אחריות מקצועית קבלנים

  ביטוח עבודות קבלניות בסיסי, אינו מכסה נזקים שנגרמו עקב רשלנות של הקבלן. הוספת של ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים לפוליסה מאפשרת לפעול בראש שקט ומספקת הגנה גם מפני כשלים בהתנהלות והפרת חובה מקצועית באם היו.

  נזקי אסונות טבע

  מזג האוויר בארץ רגוע יחסית וכל כך מה לדאוג מסופת טורנדו שתחריב את הפרויקט. אבל רעידת אדמה או שריפה שפרצה והרסו את הפרויקט לגורמים הם דברים שיכולים לקרות.

  כיסוי לציוד מכני הנדסי (צמ"ה)

  כלים כבדים שווים כסף רב ונזק שנגרם להם יכול לעשות לקבלן המבצע לא מעט כסף. ניתן להוסיף הגנה גם מפני נזקים אלו.

  כיסוי מפני גניבות

  כיסוי מפני גניבה של ציוד שהתרחש באתר הפרויקט.

  ביטוח עבודות הקמה

  הכיסויים בביטוח זה זהים לחלוטין לאלו הקיימים בביטוח קבלנים. אך בשונה ממנו, ייעודו של ביטוח זה הוא להגן על קבלנים אשר עובדים על הקמה של פרויקטים בהם יש צורך להבטיח את שלמותו ותקינותו של הפרויקט גם בגמר העבודה (כדוגמת מפעלים, מתקנים וכיו"ב).

  ביטוח עבודות הקמה מתחיל בתחילת העבודה על הפרויקט ומסתיים לאחר תקופת ההרצה (התקופה שבה נבחנת תקינותו של הפרויקט). בחלק מהפוליסות אפשר להוסיף גם כיסוי לתקופת התחזוקה לאחר מסירת הפרויקט (אם קיימת כזו).

  מה המחיר של ביטוח קבלנים?

  הגענו לחלק החשוב מכל – המחיר. 

  המחיר של ביטוח קבלנים נקבע לפי מספר פרמטרים; היקף הפרויקטים (האם מדובר בפרויקט בודד או בביטוח לשנה שלמה עבור כמה פרויקטים?), שווי הפרויקט והכיסויים בפוליסה.

  כדי לסגור ביטוח בעלות נמוכה יש לוודא שהכיסויים בו מתאימים ככל הניתן לדרישת היזם / קבלן ולא מנופחים יתר על המידה ובנוסף, לעשות השוואת מחירים מקיפה בין חברות הביטוח. 

  בסופו  של יום, הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל וגוף אשר עובד עם כל חברות הביטוח ומבצע השוואות מחיר על בסיס קבוע יכול לדאוג לכם למחיר ולתנאים הטובים ביותר.

  צרו איתנו קשר כדי לקבל הצעה מעולה לביטוח.

   

  close

  תקנון לורם

  בדיקה בדיקה

  popimg

  אנחנו כאן בשבילך

   קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

   popimg