top
bg

השוואת ביטוח בקליק

רוצה להשוות ולמצוא ביטוח משתלם?3 שאלות ומצאת ביטוח במחיר מעולה

איזה ביטוח מחפשים?

למי הביטוח?

באיזה גיל?

אנחנו תכף מוצאים לך ביטוח משתלם

למי הפוליסה?

קראתי ואישרתי את התקנון

אנא מלא שדות חובה!

ככה תעשו השוואת ביטוח ותחסכו כסף

בחרתם לעשות צעד קטן לטובת הכיס שלכם ולעשות השוואת ביטוח לפני שאתם מתחייבים, מעולה. עכשיו נותר לכם לבחור אחד מעשרות אתרי האינטרנט והחברות שמציעות לעשות עבורכם את ההשוואה המבוקשת.

אבל לפני שאתם מחליטים להשאיר סתם פרטים באתר שנראה טוב ומבטיח לכם השוואת ביטוח מקצועית, עצרו רגע. לא כל הנוצץ זהב. ככה תעשו השוואה טובה באמת:

איפה הכי כדאי לעשות השוואת ביטוח?

ובכן, בוא וניגש ישר לעניין, הכל תלוי באיזה ביטוח תרצו לעשות! לכל סוג ביטוח יש מחשבון ייעודי משלו והאמינים ביותר האם אלו של רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון במשרד האוצר ובעוד מספר קטן של אלטרנטיבות איכותיות. אך יש בעיה אחת במחשבונים של משרד האוצר – המחיר.

אז נכון, חלק מכם יגידו שהמחיר של הביטוח הוא לא הכל. אלא גם הכיסויים שיש בו, ההשתתפות העצמית וזהות החברה המבטחת. אתם צודקים. אבל אפשר ליהנות מכל הדברים האלו וגם לקבל מחיר טוב יותר מזה שמופיע במחשבונים של משרד האוצר.

איך עושים את זה?

פשוט, השוואת ביטוח של סוכני ביטוח. הכוח שלהם עצום. ואם תשימו בצד את הקמפיין שחברת הביטוח תשעה מיליון יצאה בו (ומתפרנסת ממנו יפה, שלא בצדק) לפני מספר שנים נגד סוכני הביטוח ותחשבו בהיגיון – השוואה אמיתית, טובה וזולה יותר מזו שאתם תוכלו לעשות רק סוכנות ביטוח איכותית יכולה לעשות.

האמת היא שסוכנות ביטוח כן מרוויחה על הביטוח שאתם עושים דרכה אבל זה לא משפיע על המחיר לרעה אלא להפך. מכיוון שחברת הביטוח שדרכה בסופו של דבר יהיה לכם ביטוח לא מתעסקת בדבר – לא בתהליך המכירה, לא בביורוקרטיה ולא בשירות לקוחות הם יכולים לתת מחיר טוב משמעותית לביטוח שנעשה דרך סוכן.

ואלו הן הסיבות שבגללן כן כדאי לכם ל"ממן סוכן":

1. חברת הביטוח לא באמת רוצה לשלם לכם – גם אם עשיתם השוואת ביטוח ומצאתם חברה שתבטח אתכם, במידה ויקרה משהו ותצטרכו את הכסף – חברת הביטוח תעשה הכל כדי לא לשלם לכם אותו. מכיוון שסוכנות ביטוח מרוויחה מעצם היותכם לקוחות שלה, היא תעשה הכל כדי להשיג לכם את הכסף. ומנגד, חברת הביטוח תעשה הכל כדי להשאיר את הסוכנות ואת סוכן הביטוח שלכם מרוצה.

למה? סוכנות ביטוח טובה מגייסת אלפי לקוחות לחברת ביטוח (רווחים בגובה מיליוני שקלים בכל שנה) ואף חברה, גם לא חברת ביטוח, תרצה לעצבן מכרה זהב שכזה. כך שיהיה לכם כח גדול יותר ושירות טוב יותר אם תבחרו לעשות ביטוח דרך סוכנות.

2. המחיר, אוי המחיר – בהמשך לסעיף הקודם, אם אתם באמת חושבים שלעשות ביטוח דרך סוכנות ביטוח היא יקרה יותר מלעשות ביטוח ישירות דרך חברת הביטוח – אתם טועים. למי נראה לכם יש אפשרות לקבל מחיר טוב יותר? לאדם שעושה פעם בשנה ביטוח או לסוכן שעושה אלפי ביטוח בכל שנה? ברור שלסוכן.

3. שקיפות – פעם אחת באמת הבנתם ממה אתם מכוסים שעשיתם ביטוח בטלפון דרך חברת ביטוח? במקרה הטוב הבנתם שיש לכם השתתפות עצמית במקרה בו גנבו לכם את הרכב אבל לגבי שאר הדברים סביר להניח שאתם קצת בערפל.

סוכנות ביטוח טובה תשתף אתכם בכל הכיסויים של הפוליסה שתרכשו. בין עם זה בשיחת טלפון או אפילו בפגישה מסודרת. חשוב מאוד לדעת את הזכויות שלכם וכל שאר הדברים שמגיעים לכם לפרטי פרטים אם בחרתם לשלם כמה אלפי שקלים בכל שנה.

שוקה מחכה לכם.

השוואת ביטוח - לא מה שחשבתם

אם תקלידו את צמד המילים "השוואת ביטוח" במנוע החיפוש של גוגל תתקלו בעשרות אפשרויות בחירה ובניהן מודעות בתשלום של אתרים שמציעים לכם לבדוק את הביטוחים שלכם ולבצע עבורכם השוואת ביטוחים. אל תמהרו ללכת שולל אחרי כל אתר אשר מציע את שירותיו.

ישנם לא מעט מתחזים וסוכנויות ביטוח בתחילת דרכן אשר ספק אם יצליחו להשיג לכם מחיר טוב והנחה על ביטוח איכותי באחת מחברות הביטוח. חפשו סוכנויות ביטוח אמינות וטובות שעובדות עם כל חברות הביטוח הגדולות. פנו לכמה מהן, בקשו לקבל הצעה לביטוח שאתם מחפשים ואז תעשו השוואה בין ההצעות שקיבלתם. רק תרוויחו מזה.

תוכלו גם להיעזר בשירות שלנו כדי לעשות השוואה כזו בלחיצת כפתור, פנו אלינו לקבלת הצעה משתלמת במיוחד לביטוח.

השוואת ביטוחים של משרד האוצר

אם בכל זאת לא השתכנעתם, תוכלו תמיד לפנות למחשבונים של משרד האוצר ולעשות את הבדיקות בעצמכם. רשות שוק ההון הביטוח והחיסכון מציעה לכם מחשבון להשוואת ביטוח בריאות פרטי, השוואת ביטוח חיים ואפילו ביטוח חובה לרכב.

מחשבוני השוואת ביטוח של משרד האוצר פשוטים לשימוש אם אתם בדיוק יודעים מה אתם מחפשים.

לדוגמה בהשוואת ביטוחי בריאות תצטרכו לבחור איזה כיסויים בדיוק אתם רוצים שיהיו בביטוח כדי לקבל את הצעת המחיר.

נתון טוב שיש להסתכל עליו בהשוואה הוא "ציון מדד השירות". הציון הזה הוא שכלול של נתונים כמו תשלום תביעות למבוטחים, זמני מענה ופרמטרים נוספים אשר נבדקים מעת לעת. ככל שהציון גבוה יותר כך חברת הביטוח "אמינה" יותר בעיני משרד האוצר ונותנת שירות טוב יותר ללקוחותיה.

לסיכום

מכיוון שביטוח הוא התחייבות לתקופה ארוכה וכרוך בהוצאות כספיות לא מבוטלות, כדאי להשקיע מעט מאמץ ומחשבה בבחירת החברה שתבטח אתכם. המטרה – לשלם כמה שפחות בטווח הארוך ולקבל כיסוי ביטוחי רחב ככל האפשר ומתאים לצרכים שלכם.

תוכלו לבצע השוואה לבד בין חברות הביטוח או להשתמש בשרותיהם של אתרים חיצוניים בשביל לעשות את ההשוואה אך שימו לב שאתם עושים לפחות שתי השוואות כאלה. המחיר שאתם תקבלו שתתקשרו לחברת ביטוח יהיה שונה (לרעה) מהמחיר שגוף שעוסק שנים בהשוואות מחירים וסוכנויות ביטוח ותיקות ואיכותיות.

אנחנו נשמח לדאוג לכם להשוואת ביטוח מעולה. צרו אתנו קשר ותוכלו להשוות בין מגוון חברות ביטוח בקלות וביעילות וליהנות ממחיר משתלם.

popimg

אנחנו כאן בשבילך

  קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

  popimg

  איזה ביטוח מחפשים?

  למי הביטוח?

  באיזה גיל?

  אנחנו תכף מוצאים לך ביטוח משתלם

  למי הפוליסה?

  קראתי ואישרתי את התקנון

  אנא מלא שדות חובה!
  close

  תקנון לורם

  בדיקה בדיקה

  popimg

  אנחנו כאן בשבילך

   קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

   popimg