top
ברוכה הבאה ווישור (we sure) סקירה מקיפה
whitebg bigarrow bigarrow

רוצה הצעה משתלמת לביטוח?

  קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

  ברוכה הבאה ווישור (we sure)

  סקירה מקיפה

  קשה לעקוב אחרי כל השינויים שיש בשוק ביטוח הרכב. רק בשנה האחרונה צצו להן כמה חברות ביטוח הטוענות לכתר ומנסות להציע את הביטוח המשתלם ביותר, ווישור (we sure) היא החדשה שביניהן.

  אחרי אין ספור פניות שקיבלנו בעקבות הבדיקה שעשינו לחברת הביטוח ליברה שגרמה ללא מעט רוכשי ביטוח להרים גבה, החלטנו לכתוב חוות דעת ולבדוק בשבילכם גם את חברת ווישור (we sure). אז אם אתם צריכים לעשות ביטוח בקרוב, אחרי שתקראו את הפוסט הזה יהיה לכם ביטוח משתלם באמת.

  הביטוחים של ווישור

  כמו כל חברות הביטוח הדיגיטליות, חברת הביטוח ווישור החליטה למקד את המאמצים שלה בביטוח רכב וביטוח דירה. ועד שהרגולציה שמנטרלת את האפשרות לעשות ביטוחי פרט (ביטוח בריאות, ביטוח חיים וכד') דרך האינטרנט לא תשתנה – גם מגוון הביטוחים שמציעה החברה לא צפוי להשתנות.

  ביטוח הרכב של we sure

  בסופו של יום, בביטוח רכב הפרמטר שהכי חשוב ללקוחות שלנו הוא המחיר. לכן, גם הפעם החלטנו להיצמד לכלל הפשוט שהנחה אותנו בביקורת שעשינו לליברה; זול יותר = טוב יותר. 

  ווישור מאפשרת לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב בקלות דרך אתר האינטרנט שלה. ראוי לציין לשבח את מגוון האפשרויות שמציעים ב wesure לביטוח צד ג' ומקיף; ניתן לבחור בביטוח מורחב בצד ג', ביטוח מקיף רגיל, ביטוח מקיף לנוהגים עד 6,000 ק"מ בשנה וגם בביטוח בהרכבה אישית*

  כדי שתקבלו את האינדיקציה הטובה ביותר לגבי המחירים שהחברה מציעה, בדקנו את שלושת הרכבים הנמכרים ביותר בישראל בשלושת הקטגוריות הנפוצות לפי קטלוג הרכב gear. ובחרנו באופן אקראי ששמעון, רווק בן 26 שנוהג לבד ברכב ודנה, נשואה + 3 שצריכה לעשות ביטוח לכל המשפחה (כולל נהג חדש) "יפנו" לקבל הצעת מחיר עבור שלושת הרכבים. לשניהם יש עבר ביטוחי ללא דופי ולא היו להם תאונות או שלילות בשלוש השנים האחרונות. הבדיקה הפתיעה אותם, ואותנו.

  חשוב לציין שהצעות מחיר לביטוחי רכב הן ייחודיות ומשתנות מאדם לאדם בהתאם לפרמטרים שצוינו לעיל. כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת עבורכם לביטוח רכב – צרו אתנו קשר.

  *ביטוח בהרכבה אישית – ביטוח שהכיסויים בו נבחרים ע"י המבוטח (למשל, ביטוח רק עם כיסוי לשבר בשמשה, גרירה וכו').

  ביטוח חובה

  בקטגוריית המיני, בדקנו קיה פיקנטו;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 1125 ש"ח
  למשפחה – 1775 ש"ח

  בקטגוריית המיני משפחתית, בדקנו טויוטה יאריס;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 1300 ש"ח
  למשפחה – 2028 ש"ח

  בקטגוריית המשפחתית, בדקנו טויוטה קורולה;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 1300 ש"ח
  למשפחה – 2092 ש"ח

  ביטוח צד ג' 

  בביטוח צד ג', קיבלנו הצעה זהה לשלושת הרכבים שבדקנו:

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 941 ש"ח
  למשפחה – 1889 ש"ח

  ביטוח מקיף

  קיה פיקנטו;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 2035 ש"ח
  למשפחה – 3662 ש"ח

  טויוטה יאריס;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 2538 ש"ח
  למשפחה – 4628 ש"ח

  טויוטה קורולה;

  לנהג יחיד מעל גיל 24 – 3191 ש"ח
  למשפחה – 5881 ש"ח

  משתלם? אתם תחליטו

  על פניו נראה שההצעות הראשוניות של ווישור מעולות, והן בטוח יותר אטרקטיביות ממה שאתם זוכרים מהפעם האחרונה שחיפשתם חברה שתעשה לכם ביטוח. אבל את תתנו למחיר הזה לסנוור אתכם, הוא אמנם זול, אבל גם חברות הביטוח הגדולות התחילו ליישר קו ולהציע פוליסות משודרגות במחירים טובים מאוד. 

  כמו כן, חשוב לזכור שהרכבים שנבדקו הם חדשים (שנת 2019) ולא בטוח שהמחירים שהוצגו כאן יהיו קרובים למחיר שתקבלו עבור סוג הרכב שלכם, שנת הייצור שלו והפרטים האישיים שלכם. גם אם אתם מחליטים לבדוק את ווישור, מומלץ לבצע סקר שוק נוסף ולבדוק עוד כמה חברות ביטוח לפני שאתם מקבלים החלטה. 

  צרו אתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת מבין חברות הביטוח הגדולות.

  ביטוח הדירה של we sure

  נכון לכתיבת שורות אלו, ווישור עדיין לא מאפשרים רכישת ביטוח דירה, וחבל. אנחנו מאמינים שגם המחירים שיציעו ב wesure לסוג הביטוח הזה ישפיעו לטובה על השוק, והמחירים בכלל חברות הביטוח ירדו.

  מי אתם, ווישור ?

  ווישור (we sure) היא חברת ביטוח דיגיטלית צעירה בבעלות אמיר ויינשל וניצן צעיר-הרים. השניים, ותיקים מאוד בענף הביטוח והתברגו לתפקידים בכירים מאוד בחברות הביטוח הגדולות לפני שהחליטו לעשות מהלך ולהקים חברת ביטוח משלהם. במספר ראיונות שלהם, אמרו השניים שהם מתכננים לשנות את כל מה שקשור לעולם הביטוח ולהסתמך על חדשנות כדי לתת הצעות מחיר טובות יותר למגוון ביטוחים, ובכך להכריח את שאר חברות הביטוח ליישר קו.

  בנוגע לביטחון שלכם, אם תחליטו להיות מבוטחים בחברה, תהיו תחת כנפה של הרשות האחראית לפיקוח על ענף הביטוח במשרד האוצר. כל חברת ביטוח באשר היא, צריכה לעמוד בתקנות שמבטיחות שלא משנה מה קורה, היא יכולה לשלם לכל המבוטחים שלה בעת הצורך. כך שאתם יכולים להיות רגועים.

  היתרונות של ווישור

  1) שיחות טלפון לחברת הביטוח זה היסטוריה – אין צורך יותר להתקשר לחברת הביטוח (אפילו פעם אחת). את רכישת הביטוח עושים דרך אתר האינטרנט של החברה בלבד וגם רוב שירות הלקוחות ומתן מענה בעת הגשת תביעה במקרה אירוע ביטוחי  מתבצע אונליין (אלא אם כן תרצו אחרת).

  2) מחיר משתלם – חלק מהפוליסות שבדקנו דרך ווישור בהחלט התגלו כפוליסות משתלמות במיוחד. עם זאת, חשוב לבדוק בכל שנה בכמה חברות ביטוח לפני שמחליטים איפה ואיזה ביטוח רכב כדאי לעשות.

  3) תרומה לכיס שלכם – לא משנה אם החלטתם לבטח את הרכב דרך we sure או לא, הכניסה שלה לעולם הביטוח בהחלט יכולה לתרום לכיס שלכם. מחירי ביטוח הרכב בארץ ירדו אצל לא מעט חברות ביטוח, ואתם יכולים לקבל הצעה משתלמת וטובה יותר מזו שהשגתם בשנה שעברה. צרו אתנו קשר לקבלת הצעה משתלמת יותר.

  החסרונות של ווישור

  1) לא חידשו כמו ליברה – להבדיל מליברה, ווישור לא הציעו משהו חדש מעבר לתהליך רכישת ביטוח דיגיטלי בעלות נמוכה יותר. ליברה וחברות ביטוח נוספות החליטו "לצ'פר" את הלקוחות שלהם בכיסויים נוספים כדי להתמודד עם התחרות ההולכת והגוברת (למשל כיסוי נגד פגע וברח והבטחה שלא משנה מה יקרה, מחיר הפרמיה החודשית שלכם לא יעלה).

  2) עדיין בתחילת דרכם – מכיוון שכל הלקוחות של wesure הם חדשים והחברה עדיין לא נבחנה בשירות הלקוחות ובמענה שהיא מספקת, למשל, במקרה של מעורבות הרכב בתאונה חלילה – קשה להחליט האם באמת כדאי לחסוך קצת ולעשות דרכה ביטוח. 

  באופן אישי, שהייתי מעורב בתאונה והרכב שלי היה מבוטח דרך חברה גדולה אחרת (הפניקס), קיבלתי מענה מהיר, רכב חלופי וכסף לחשבון הבנק בתוך ימים ספורים. כמבוטח, חשוב מאוד לוודא שהשירות שמקבלים מחברת הביטוח הוא יעיל ולא להתפשר.

  3) חדש אבל ישן – למרות שווישור משדרים חדשנות, במהלך הבדיקה שעשינו נקלענו ללא מעט בעיות טכניות באתר ולקח לנו לא מעט זמן להשלים את המשימה. בנוסף, בחברה עדיין אין את האפשרות לרכוש ביטוח דירה דרך האתר וגם אין אופציה לרכוש סוגי ביטוחים אחרים. 

  חוות דעתנו על wesure

  אנחנו מברכים כל חברת ביטוח שבאה לעשות שינוי, ו wesure בהחלט התכוונה לעשות אחד וככל הנראה תצליח להוזיל את העלות השנתית עבור ביטוח לבעלי הרכב בישראל. ככל שיכנסו יותר חברות ביטוח דיגיטליות, עם הוצאות נמוכות וממשקים חדשניים לרכישת בביטוח – המחירים ימשיכו לרדת.

  לסיכום

  גם אם הפרסומות של ווישור (we sure) נראות לכם מעולה ואתם בטוחים שתצליחו לחסוך בביטוח רכב, כדאי לבדוק גם חברות ביטוח אחרות ולקבל הצעות נוספות. לעתים קרובות אתם תגלו שהמחירים שחברות הביטוח הגדולות נמוכים או קרובים מאוד להצעות שמספקת החברה הדיגיטלית הצעירה. 

  צרו אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ממגוון חברות לביטוח הרכב.

   

  close

  תקנון לורם

  בדיקה בדיקה

  popimg

  אנחנו כאן בשבילך

   קראתי ואישרתי את פרטי התקנון

   popimg