ככה כדאי לכם לעשות ביטוח

ככה תעשו ביטוח כמו שצריך ותוודאו שהשגתם מחיר משתלם

בעולם תחרותי ומלא אפשרויות, השוואות נהיו דבר שבשגרה. השוואות בין חברות סלולר, מלונות וטיסות הן נקודת המוצא של כל אחד מאיתנו לפני שאנחנו בוחרים למי לשלם או איזו חברה תטיס אותנו לחופשה שכל כך חיכינו לה. לאחרונה, צצה לה מעל פני השטח גם השוואת מחירי ביטוח שתוכל לעשות לכם סדר בראש ובכיס. אז הגיע הזמן שתהנו גם ממנה.

יש הרבה חברות ביטוח, אז איך יודעים איזו הכי הכי זולה באמת?

בינינו, מי מאתנו לא היה רוצה לראות את התשלום החודשי בפירוט כרטיס האשראי מתכווץ? השוואת מחירים טובה תוכל להוזיל לכם את התשלום בעשרות אחוזים ברגע אחד, גם אם עשיתם את הביטוח ממש לאחרונה. 

חברות ביטוח משנות את המחירים שהן מציעות (של אותה הפוליסה) בין לקוח פוטנציאלי אחד למשנהו. אם תתקשרו ישירות לחברת הביטוח הדרך היחידה שתוכלו לקבל מחיר טוב היא שבאורח פלא איש המכירות המפולפל שיענה לכם מהעבר השני של הקו, יתחיל לחבב אתכם. 

כדי להשיג את הצעה טובה באמת, אתם צריכים גוף חזק אתכם. זה יכול להיות ביטוח מטעם מקום העבודה (ועדי עובדים), סוכנות ביטוח ותיקה וגדולה או גוף אחר שעוסק בהשוואת ביטוח. למה אתם שואלים? התשובה היא פשוטה – כוח קנייה.

חברות ביטוח מוכנות להגמיש את התנאים ולהוזיל את המחירים לגופים גדולים שדרכם נסגרות מאות או אלפי עסקאות כל חודש. קחו לדוגמה את מועדון "חבר" של משרתי הקבע והמילואים שכולם מכירים – המועדון מונה מעל 100,000 חברים ודואג להם להצעות טובות יותר לביטוחים.

איך הם עושים זאת? פונים לחברות הביטוח ומציעים לפרסם את הביטוחים שהן מוכרות. ומכאן התהליך פשוט – חברת הביטוח שתציע את המחיר הטוב ביותר תזכה בפרסום חינמי ואיכותי ליותר מ 100,000 לקוחות פוטנציאליים. חברת הביטוח מרוויחה אלפי לקוחות חדשים ולכם משתלם לה להוריד את המחיר. כוח קנייה = מחיר טוב יותר.

השוואת מחירי ביטוח

השוואת מחירי ביטוח – ככה תעשו את זה כמוך שצריך

איך גם אתם תעשו השוואת מחירי ביטוח כמו שצריך?

גם אם לא הייתם קצינים או נגדים בקבע ואתם לא חברים במועדון "חבר" יש לכם אפשרות לקבל מחירים טובים יותר לביטוחים שלכם. איך? סוכנויות ביטוח וחברות אשר עוסקות בהשוואת מחירי ביטוח. בדומה למספר הלקוחות הפוטנציאליים הגובה שמציעים מועדוני צרכנות, גם גופים שעושים השוואה מספקים את אותו אפקט. החברה שתציע את ההצעה הטובה ביותר תזכה לקבל במה ולקוחות נוספים.

מומלץ לבצע השוואה בעזרת שני גופים לפחות ולא להסתפק רק בגוף אחד שמציע להשוות עבורכם מחירים בין חברות הביטוח. אתם תופתעו לגלות עד כמה ניתן לחסוך כשמשקיעים טיפה זמן, בודקים את הביטוחים ועושים השוואה כמו שצריך.

אנחנו ב"בטוח" נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם השוואה בין חברות הביטוח השונות ולדאוג לכם להצעה טובה ומשתלמת במיוחד.

בטוח, ככה עושים ביטוח.

השוואת מחירים, לא רק ביטוח רכב

הקטגוריה השכיחה ביותר להשוואה בין פוליסות בחברות שונות היא ללא ספק ביטוח רכב. מכיוון שרכב הוא ההוצאה הגדולה ביותר למשק בית בגזרת תשלומי הביטוח רבים נוהגים לערוך סקר שוק ו/או השוואה רק לקטגוריה זו ולשכוח מהשאר.

עשויות גם להועיל לכם במיוחד השוואת ביטוח משכנתא אם יש לכם דירה שחלק ממנה עדיין שייך לבנק. אמנם מדובר על חיסכון בתשלום של כמה עשרות שקלים בודדים בכל חודש אך במצטבר החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים.

סיכום

* אמנם לא לכולם מדובר בחיסכון של אלפי שקלים בכל חודש, אבל עדיין השוואת מחירי ביטוח תצליח לחסוך עבורכם מאות אם לא אלפי שקלים בכל שנה. לא מאמינים לנו? תשאלו את דה-מרקר (the marker).

* אל תתעצלו, בדקו את הביטוחים הקיימים שלכם בכל תקופה (ההמלצה שלנו היא בכל שנה) ותבדקו כיצד אתם יכולים לשפר ולהוזיל את הביטוחים שלכם. מחירי הביטוח יורדים בהדרגה בעקבות כניסה של שחקנים חדשים לשוק ואין סיבה שלא תהנו גם אתם ממחירים טובים יותר.

* מומלץ לא לפנות ישירות לחברות הביטוח אלא לערוך השוואת מחירים של פוליסות דרך גופים אשר מוסמכים לעשות זאת ו/או במידה ואתם חברים במועדון צרכנות כלשהו, ניתן לבדוק האם יש דרך המועדון הנחות לביטוח.

לכל שאלה נוספת המומחים שלנו ישמחו לענות ולסייע לכם למצוא פוליסות ביטוח איכותיות במחירים מעולים. 

בטוח, ככה עושים ביטוח.

 


התכנים באתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד. "בטוח, ככה עושים ביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והאמור אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי.