16/1/2020

חברת הביטוח הדיגיטלית השלישית בישראל – פספורטכארד

בשבוע החולף התברר כי חברות ביטוח דיגיטליות נוספות בדרך להציף את השוק בפרסומות ומחירים מפתים. עכשיו מתברר, שחברת הביטוח הדיגיטלית השלישית היא פספורטכארד (passportcard) שכבר שנים מוכרת ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח ביטול טיסה בתור סוכנות ביטוח.

פספורטכארד מספקת פתרון בלעדי למבוטחים שלה בעת נסיעתם לחו"ל; כל מבוטח מקבל כרטיס חיוב נטען בו הוא יכול להשתמש בעת הצורך במקרה בו מתקיים אירוע ביטוחי ויש לשלם לדוגמה, על הוצאות רפואיות. וכתוצאה מהשירות הייחודי ומחירי הביטוח הנוחים, מצליחה לצמוח יחסית במהירות ולגייס לקוחות רבים לשורותיה.

בימים אלו ועד קבלת הרישיון, הסוכנות מבטחת את לקוחותיה דרך חברות הביטוח הגדולות (הראל, הפניקס, מגדל וכד') ולאחר קבלת הרישיון פספורטכארד צפויה לבטח את הלקוחות שלה בעצמה וכתוצאה להגדיל את ההכנסות שלה. בשלב ראשון, החברה צפויה להמשיך להתמקד בביטוחי נסיעות לחו"ל בלבד ואינה מתכוונת להתרחב ולשווק ביטוחים נוספים. 

חברת פספורטכארד נמצאת בבעלות של חברת הביטוח ווייט מאונטיינס (white mountains) ואלון קצף. השניים מחזיקים יחד גם בסוכנות הביטוח וובי (wobi) שמוכרת מאוד כמנוע השוואה של ביטוחי רכב.

 

 


התכנים באתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד. "בטוח, ככה עושים ביטוח" אינה סוכנות ביטוח, יועץ פנסיוני או יועץ השקעות והאמור אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי